NA CZYM TO POLEGA ?

Jeśli w ciągu 3 ostatnich lat miałeś kolizję samochodową z OC - to ubezpieczyciel na pewno zaniżył Twoje odszkodowanie. W tej sytuacji najlepiej udać się do naszej firmy, aby uzyskać przysługujące Ci dodatkowe środki. Zaniżenia, które wyrównujemy wynoszą czasem nawet drugie tyle ile pierwotnie wypłacił ubezpieczyciel - tj. nawet o 100% wartości odszkodowania. Wyrównanie przyjmuje postać dopłaty do odszkodowania. Dopłata polega na tym, że klient nie musi czekać na zakończenie sprawy w sądzie, a otrzymuje od razu (w ciągu 14 dni) pieniądze na swoje konto bankowe. Klient nie musi się martwić o opłaty sądowe ani zaliczki na biegłego sądowego. Koszty te zostaną wyłożone przez naszą firmę, a klient otrzyma po podpisaniu z nami umowy od razu wartość zaniżenia odszkodowania, którą powinien otrzymać od ubezpieczyciela.

PROCEDURA UZYSKANIA DOPŁATY - W 3 KROKACH

Wyślij kosztorys i zdjęcia uszkodzeń pojazdu do szkody - na nasz e-mail: biuro@odszkodowania-cars.pl lub przez formularz (link/przekierowanie)

Analiza kosztorysu - 2-3 dni robocze

Odebranie należnej gotówki

Współpraca i uzyskanie dopłaty może obyć się całkowicie bez wizyty w biurze. Wszystko jest przeprowadzane zdalnie, szybko i sprawnie.

ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.
ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.