Polisolokaty – pomoc w odzyskaniu pieniędzy

Zainwestowałeś oszczędności w polisolokatę i straciłeś oszczędności ? W takiej sytuacji zgłoś się do nas, a pomożemy odzyskać pieniądze !

Umowy o polisolokaty mogą zostać całkowicie unieważnione, a pieniądze zwrócone do pokrzywdzonych. Umowy te zawierały niedozwolone klauzule, co było niezgodne z prawem, a w szczególności to, że klienci tracili najczęściej 60-100% wartości wpłaconych kwot.

Wystarczy wysłać do nas dokumenty do wstępnej i bezpłatnej analizy, jeżeli:

 • umowa polisolokaty przyniosła Ci straty lub może je przynieść, ze względu na jej postanowienia w regulaminie,
 • chcesz rozwiązać lub już rozwiązałeś umowę,
 • UFK chce pobrać od Ciebie wysokie opłaty likwidacyjne lub już je pobrała

Skontaktuj się z nami – pomożemy odzyskać Twoje oszczędności  Polisolokaty – analiza problemu

  Polisolokaty – opłaty likwidacyjne

  Inwestowanie w polisolokaty, wiąże się z bardzo dużym ryzykiem, że utracisz swoje środki. Regulaminy tych instrumentów są tak skonstruowane, że traci się nawet 80-100% wartości zainwestowanych środków. Są one pochłaniane przez np. opłaty manipulacyjne, likwidacyjne.

  W celu odzyskania środków wystarczy się z nami skontaktować. Na pewno pomożemy. Z powodzeniem rozwiązujemy sprawy związane z odzyskiwaniem środków zgromadzonych na polisolokatach.

  Szczegóły postępowania

  Postępowanie w sprawie o polisolokaty opiera się na rozwiązaniu umowy ze względu na zastosowanie klauzul niedozwolonych w umowie (regulaminy zawierające wysokie opłaty likwidacyjne i manipulacyjne).

  Umowy polisolokat są skonstruowane w ten sposób, że klient wpłacając nierzadko nawet duże kwoty, w momencie chęci likwidacji polisy wcześniej tj. nawet do 20 lat od pierwszej wpłaty, ryzykuje stratę nawet 100% wartości wpłaconych kwot. Są one pobierane przez UFK (towarzystwo, które świadczy usługi tego typu) tytułem opłat likwidacyjnych oraz manipulacyjnych.

  W takiej sytuacji należy się do nas zgłosić. Wstępna analiza dokumentów jest bezpłatna i niezobowiązująca. Prowadzimy takie sprawy w 2 opcjach współpracy – albo przez sprawę sądową (czas oczekiwania na zwrot pieniędzy wynosi wtedy około 12 miesięcy) albo przez odkup przez cesję tj. Wtedy środki są wypłacane w ciągu około 14-30 dni na konto klienta.

  ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
  To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
  Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.
  ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
  To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
  Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.