Dopłaty do odszkodowań Wiener

Dopłaty do odszkodowań Wiener. Uzyskujemy dopłaty do odszkodowań do szkód prowadzonych we WIENER TU SA VIG

Wystarczy wysłać do nas odpowiednie do rodzaju szkody dokumenty.

Dopłaty do odszkodowań Wiener

1. Jakiego rodzaju szkody obsługujemy pod kątem dopłat do odszkodowań (WIENER) ?

Dopłaty do odszkodowań (skup szkód) – dotyczą szkód majątkowych. Szkody majątkowe, które możemy skupić poprzez cesję to przede wszystkim odszkodowania OC sprawcy.

Jeśli mieliśmy szkodę komunikacyjną OC/AC – to należy przesłać kosztorys do weryfikacji. Przy AC potrzebna jest dodatkowo polisa AC wraz z OWU. Uzyskanie dopłaty do odszkodowania z OC sprawcy jest procesem prostym i nieskomplikowanym. Pomagamy uzyskać taką dopłatę do odszkodowania w szybki i pozbawiony formalności sposób. Nasza kancelaria specjalizuje się we sprawach dopłat do odszkodowań z OC sprawcy (WIENER).

Nasza oferta na rynku wyróżnia się tym, że obsługujemy oprócz typowych szkód z OC sprawcy (częściowych) – również całkowite (OC), a także AC (zarówno częściowe i całkowite), jak również pozostałe szkody majątkowe (np. pożary, zalania nieruchomości itp.) – z opcją szybkiej zapłaty (cesja wierzytelności, czyli odkup szkody). Taki odkup szkody powoduje, że klient otrzymuje płatność za sprawę już z góry, w krótkim terminie. Dzięki temu może szybciej np. naprawić pojazd czy dom. Przy pomocy zatem naszej firmy można uzyskać dopłatę do odszkodowania.

2. Jakie dokumenty do szkody trzeba dostarczyć do nas aby uzyskać dopłatę do odszkodowania ?

W przypadku szkody częściowej z OC – trzeba dostarczyć kosztorys, który pozwoli nam wyliczyć dopłatę do odszkodowania. W przypadku szkody całkowitej z OC – należy dostarczyć całość dokumentacji do sprawy (oprócz kosztorysu, również wycenę wartości pojazdu przed szkodą, decyzję, informację o wraku).

W przypadku szkód z AC – oprócz w/w dokumentów, aby starać się o dopłatę do odszkodowania należy przygotować oprócz kosztorysu również polisę AC (aktualną na dzień kolizji) wraz z OWU.

3. Skutki podpisania ewentualnej ugody z WIENER

Zawarcie ugody z ubezpieczycielem oznacza definitywne zakończenie sporu. Podpisując taki dokument (ugoda może być też telefoniczna) – nie ma możliwości uzyskania już potem – dopłaty do odszkodowania. Zrzekamy się całkowicie roszczeń do dodatkowych kwot z tytułu odszkodowania. Dlatego też, taką decyzję (o podpisaniu ugody) – należy dokładnie rozważyć, ale też pamiętać, że ubezpieczyciele nie tylko zaniżają kwoty przyznanych odszkodowań, bo także sama ugoda może być „symboliczna” lub po prostu niewielka.

Za nie wielką dodatkową kwotę, zrzekamy się roszczenia do dużo większych należności. Dopłata do odszkodowania jest dużo bardziej opłacalną formą zakończenia postępowania o odszkodowanie).

We WIENER istnieje możliwość zgłoszenia szkody poprzez BLS (Bezpośrednia Likwidacja Szkody). Korzystać z tej możliwości możemy, jeśli sami posiadamy polisę u tego ubezpieczyciela. Sama procedura zgłoszenia jest równoważna i podobna do zgłoszenia szkody u ubezpieczyciela sprawcy. Istnieje w tym zakresie dowolność.

Zachęcamy do kontaktu z Nami !

Co oferujemy?

 • dopłata do odszkodowania (szybka wypłata)
 • ocena odszkodowania (oszacowanie zaniżenia)
 • odkup odszkodowania (poprzez dopłatę do odszkodowania)

Zadzwoń 793 333 334 lub wyślij e-mail: przeliczszkode@odszkodowania-cars.pl
Pracujemy pon-pt w godzinach od 8 do 17 lub wypełnij formularz

  -----------------
  ---------------------
  Wybierz rodzaj szkody pojazdu:


  Działamy w miastach takich jak: Kraków, Tarnów, Bochnia, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Wieliczka, Zakopane, Nowy Targ, Olkusz, Krynica-Zdrój, Wadowice, Limanowa, Rabka – Zdrój

  PROCEDURA UZYSKANIA DOPŁATY – W 3 KROKACH

   

  Współpraca i uzyskanie dopłaty może obyć się całkowicie bez wizyty w biurze. Wszystko jest przeprowadzane zdalnie, szybko i sprawnie.

  O naszej firmie

  Nasi klienci i kontrahenci od lat potwierdzają swoją odpowiedzialność za najwyższa jakość świadczonych usług jeśli mowa o Dopłata do odszkodowania w Krakowie. Staramy się dostarczać naszym klientom jak najskuteczniejsze rozwiązania jeśli chodzi o odkup odszkodowania. Nasza siedziba mieści się niedaleko miasta Kraków. Jeśli szukasz dobrego rozwiązania z zakresu prawa odszkodowań, to najlepszy wybór w Krakowie to dopłata do odszkodowania z nami. Jesteśmy najlepsi na rynku dopłat do odszkodowań w Krakowie. Koncentrujemy się na jakości i efektywności, produktywności, zawsze kiedy realizujemy zadania z zakresu odkupu odszkodowań dla naszych klientów. Oferujemy najwyższe dopłaty do odszkodowań w Krakowie. Bierzemy odpowiedzialność za nasze transakcje i wspólne cele. To dzięki Waszemu zainteresowaniu, kreatywności oraz inicjatywie możemy cieszyć się wieloma sukcesami w branży odszkodowań. Dlatego jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży odkupu odszkodowań, najlepiej skontaktować się z nami.

   

  Pracujemy dla naszych kontrahentów ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich dotychczasowymi potrzebami, jesteśmy dostępni pod lokalnymi numerami telefonów w godzinach od 8:00 do 17:00 w dni robocze.

  DOPŁATY DO SZKÓD OC/AC

  Miałeś szkodę z OC lub AC – Dopłacimy do Twojej szkody sprzed 3 lat wstecz

  Dowiedz się więcej
  ZGŁASZANIE SZKÓD ZA GRANICĄ

  Miałeś kolizję w UE i nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie? Zgłoś się do nas.

  Dowiedz się więcej
  ODMOWY WYPŁAT ODSZKODOWAŃ

  Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania? Zajmiemy się Twoją sprawą. Obsługujemy sprawy majątkowe i osobowe.

  Dowiedz się więcej
  POMOC W KREDYTACH FRANKOWYCH

  Brałeś kredyt we frankach szwajcarskich? Pomożemy wygrać z bankiem. Analiza umowy kredytowej jest bezpłatna.

  Dowiedz się więcej
  ZWROT PROWIZJI BANKOWEJ

  Dokonałeś wcześniejszej spłaty kredytu lub konsolidowałeś kredyt ? Należy Ci się zwrot prowizji bankowej. Dotyczy: kredytów konsumenckich (do 255 555 zł). Analiza dokumentów jest bez-płatna.

  Dowiedz się więcej
  POLISOLOKATY

  Zawierałeś umowę z oszczędnościowo (inwestycyjno) – ubezpieczeniową (polisolokatę) ? Twoje oszczędności zostały przejęte przez ubezpieczyciela ? Zapłaciłeś wysokie opłaty likwidacyjne – ma-nipulacyjne ? Należy Ci się zwrot środków. Analiza dokumentów jest bezpłatna.

  Dowiedz się więcej
  USZKODZENIE CIAŁA

  Należy Ci się odszkodowanie za uszkodzenie ciała ? Miałeś np. Wypadek w pracy, wypadek ko-munikacyjny ? Należy Ci się pełna wysokość odszkodowania. Ubezpieczyciele często nigdy nie wypłacają odpowiednio wysokich odszkodowań. Analiza dokumentów jest bezpłatna.

  Dowiedz się więcej
  ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY

  Twój bliski zmarł w wyniku wypadku komunikacyjnego lub innego ? Należy Ci się wysokie odszkodowanie.

  Dowiedz się więcej
  ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
  To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
  Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.
  ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
  To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
  Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.