Dopłaty do odszkodowań Euroins

Dopłaty do odszkodowań EINS. Dopłaty do odszkodowań oznaczają wyrównanie odszkodowania do prawidłowej kwoty, która prawnie należy Ci się od ubezpieczyciela tytułem naprawy pojazdu.

Ubezpieczyciel zaniżył Ci odszkodowanie ? Uzyskaj prawidłową kwotę. Szybko i skutecznie.

Dopłaty do odszkodowań Euroins

Prawie 95% kosztorysów dotyczących likwidacji szkód z OC sprawcy jest zaniżonych. Oznacza to, że prawie wszystkie odszkodowania są zaniżone. Czasami kwoty zaniżeń są bardzo duże. Zaniżenia stanowią wysoki odsetek wartości przedmiotu sporu.

Dopłacimy do odszkodowania z OC lub z AC !

Kiedy możemy pomóc ? Przykładowo:

 • Posiadasz kosztorys, który nie zawiera wszystkich uszkodzeń ?
 • Kosztorys nie uwzględnia prawidłowych cen części zamiennych, materiału lakierniczego czy robocizny ?
 • Wypłacone odszkodowanie nie uwzględnia wszystkich poniesionych przez poszkodowanego kosztów (np. holowania, wynajmu auta zastępczego) ?
 • Szkoda całkowita OC lub AC została nieprawidłowo rozliczona poprzez przykładowo zaniżenie wartości pojazdu przed szkodą przez co zaniżono wypłacone Ci odszkodowanie ?


Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy ?

 • Renoma i kompetencje: Doskonale znamy metody działania ubezpieczycieli. Wiemy jak zabrać się za sprawę, żeby uzyskać prawidłowe i maksymalne odszkodowanie. Firma cieszy się zadowoleniem klientów ! Sprawdź nasze oceny.
 • Doświadczenie i skuteczność w działaniu: Działamy na rynku od wielu lat. Doprowadzamy do rozwiązania większości sporów, w których uczestniczą klienci. Działamy szybko i skutecznie.
 • Bezpieczeństwo: Nie ponosisz kosztów wyceny. Jest ona bezpłatna i niezobowiązująca. Klient nie ponosi ryzyka sądowego ani kosztów sądowych.
 • Proste rozwiązania: Dopłaty do odszkodowań opierają się na cesji wierzytelności, która pozwala w ciągu 14 dni rozwiązać sprawę naprawy pojazdu do końca.

Dopłata do odszkodowania – Jak to działa ?

1. Skontaktuj się z nami: formularz kontaktowy, telefon lub e-mail.
2. Bezpłatna i niezobowiązująca analiza kosztorysu: Wycena kosztorysu i pozostałych dokumentów w ciągu kilku dni.
3. Szybka dopłata do odszkodowania: Już 14 dni od podpisania umowy zakańczamy sprawę kosztów naprawy pojazdu (odszkodowania za szkodę z OC lub AC). Pieniądze znajdują się na koncie w terminie.

Odszkodowanie powinno być wypłacone w prawidłowej wysokości. Często różnice stanowią wysokie kwoty i uniemożliwiają właściwą naprawę. Nie zwlekaj, wyślij kosztorys, uzyskaj należną dopłatę do odszkodowania, a także zakończ sprawę korzystnie w ciągu kilkunastu dni roboczych.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania. Rozwiązujemy sprawy odszkodowań w szybkim terminie.

Dodatkowe informacje:

Pamiętaj:

 • Dopłata do odszkodowania najszybciej wyrównuje kwotę odszkodowania do prawidłowej wysokości. Nie musisz czekać aż proces z ubezpieczycielem dobiegnie końca.
 • Nasza kancelaria odszkodowawcza pomoże szybko uzyskać prawidłowe odszkodowanie.
 • Przedawnienie roszczeń z tytułu OC wynosi 3 lata. Czasami okazuje się, że naprawdę warto – przykładowo uzyskujemy procentowo dodatkowe 100% wartości pierwotnej kwoty odszkodowania.

Dopłaty do odszkodowań, czyli maksymalne odszkodowanie !

 • Dopłata do odszkodowania pozwala na uzyskanie pieniędzy (odszkodowania) w ciągu 14 dni od podpisania umowy. Szybko możesz uzyskać należną Ci kwotę odszkodowania i przeznaczyć pieniądze czy na naprawę pojazdu czy inne sprawy.
 • Nasza specjalizacja kolizje i wypadki komunikacyjne, w szczególności sprawy OC i AC, a także szkody zagraniczne np. na terenie UE.
 • Pomożemy w każdej sprawie z zakresu odszkodowań.
 • Odkup odszkodowania pozwala na szybkie rozwiązanie sporu z ubezpieczycielem.

Renoma firmy i zadowolenie klientów !

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Cieszymy się zadowoleniem klientów oraz wysokimi ocenami współpracy z nami.

Jesteśmy w stanie rozwiązać nawet bardzo trudne czy skomplikowane sprawy.

Analiza kosztorysu jest bezpłatna i niezobowiązująca. Nasi specjaliści pomagają też uzyskać właściwe odszkodowanie nawet w przypadku szkód całkowitych. Pomagamy wtedy sporządzić odwołanie wraz z właściwą wyceną wartości pojazdu przed szkodą i odszkodowaniem za szkodę.

Nasz zespół pomaga nie tylko uzyskać dopłatę do odszkodowania, ale także wspiera nas w uzyskiwaniu odszkodowania i spraw z tym związanych, np. sporządzeniu odwołania oraz innymi kosztami i sprawami związanymi ze szkodami.

Nie dość, że wyrządzono nam szkodę, to jeszcze ubezpieczyciel nie chce wypłacić prawidłowego odszkodowania ? Brakuje nam na naprawę pojazdu czy pokrycie innych kosztów związanych ze szkodą ? Wypłacono nam zbyt mało ?

Dopłata do odszkodowania jest prosta i wygodna. Uzyskujemy już w 14 dni wyrównanie do należnej kwoty odszkodowania.

Zakres naszej specjalizacji obejmuje odszkodowania komunikacyjne (OC/AC i zagraniczne), a także inne rodzaje szkód z wypadkami i kolizjami związanych, w tym np. szkody zdrowotne, zalania, podtopienia, powodzi, pożaru itp.

Przy szkodach całkowitych OC lub AC – pomagamy uzyskać poprzez odwołanie prawidłowe odszkodowanie.

Staramy się cały czas rozszerzać naszą ofertę, tak aby zadowolić klientów.

Zachęcamy do kontaktu z Nami !

Ma przenosić do formularza zgłaszanie szkód (nazwa przycisku Uzyskaj bardzo dopłatę do zaniżonego odszkodowania)

Zachęcamy do kontaktu z Nami !

Ma przenosić do formularza zgłaszanie szkód (nazwa przycisku Uzyskaj bardzo dopłatę do zaniżonego odszkodowania)

Zachęcamy do kontaktu z Nami !

Co oferujemy?

 • dopłata do odszkodowania (szybka wypłata)
 • ocena odszkodowania (oszacowanie zaniżenia)
 • odkup odszkodowania (poprzez dopłatę do odszkodowania)

Zadzwoń 793 333 334 lub wyślij e-mail: przeliczszkode@odszkodowania-cars.pl
Pracujemy pon-pt w godzinach od 8 do 17 lub wypełnij formularz

  —————–
  ———————
  Wybierz rodzaj szkody pojazdu:

   


  Działamy w miastach takich jak: Kraków, Tarnów, Bochnia, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Wieliczka, Zakopane, Nowy Targ, Olkusz, Krynica-Zdrój, Wadowice, Limanowa, Rabka – Zdrój

  PROCEDURA UZYSKANIA DOPŁATY – W 3 KROKACH

   

  Współpraca i uzyskanie dopłaty może obyć się całkowicie bez wizyty w biurze. Wszystko jest przeprowadzane zdalnie, szybko i sprawnie.

  O naszej firmie

  Nasi klienci i kontrahenci od lat potwierdzają swoją odpowiedzialność za najwyższa jakość świadczonych usług jeśli mowa o Dopłata do odszkodowania w Krakowie. Staramy się dostarczać naszym klientom jak najskuteczniejsze rozwiązania jeśli chodzi o odkup odszkodowania. Nasza siedziba mieści się niedaleko miasta Kraków. Jeśli szukasz dobrego rozwiązania z zakresu prawa odszkodowań, to najlepszy wybór w Krakowie to dopłata do odszkodowania z nami. Jesteśmy najlepsi na rynku dopłat do odszkodowań w Krakowie. Koncentrujemy się na jakości i efektywności, produktywności, zawsze kiedy realizujemy zadania z zakresu odkupu odszkodowań dla naszych klientów. Oferujemy najwyższe dopłaty do odszkodowań w Krakowie. Bierzemy odpowiedzialność za nasze transakcje i wspólne cele. To dzięki Waszemu zainteresowaniu, kreatywności oraz inicjatywie możemy cieszyć się wieloma sukcesami w branży odszkodowań. Dlatego jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży odkupu odszkodowań, najlepiej skontaktować się z nami.

   

  Pracujemy dla naszych kontrahentów ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich dotychczasowymi potrzebami, jesteśmy dostępni pod lokalnymi numerami telefonów w godzinach od 8:00 do 17:00 w dni robocze.

  DOPŁATY DO SZKÓD OC/AC

  Miałeś szkodę z OC lub AC – Dopłacimy do Twojej szkody sprzed 3 lat wstecz

  Dowiedz się więcej
  ZGŁASZANIE SZKÓD ZA GRANICĄ

  Miałeś kolizję w UE i nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie? Zgłoś się do nas.

  Dowiedz się więcej
  ODMOWY WYPŁAT ODSZKODOWAŃ

  Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania? Zajmiemy się Twoją sprawą. Obsługujemy sprawy majątkowe i osobowe.

  Dowiedz się więcej
  POMOC W KREDYTACH FRANKOWYCH

  Brałeś kredyt we frankach szwajcarskich? Pomożemy wygrać z bankiem. Analiza umowy kredytowej jest bezpłatna.

  Dowiedz się więcej
  ZWROT PROWIZJI BANKOWEJ

  Dokonałeś wcześniejszej spłaty kredytu lub konsolidowałeś kredyt ? Należy Ci się zwrot prowizji bankowej. Dotyczy: kredytów konsumenckich (do 255 555 zł). Analiza dokumentów jest bez-płatna.

  Dowiedz się więcej
  POLISOLOKATY

  Zawierałeś umowę z oszczędnościowo (inwestycyjno) – ubezpieczeniową (polisolokatę) ? Twoje oszczędności zostały przejęte przez ubezpieczyciela ? Zapłaciłeś wysokie opłaty likwidacyjne – ma-nipulacyjne ? Należy Ci się zwrot środków. Analiza dokumentów jest bezpłatna.

  Dowiedz się więcej
  USZKODZENIE CIAŁA

  Należy Ci się odszkodowanie za uszkodzenie ciała ? Miałeś np. Wypadek w pracy, wypadek ko-munikacyjny ? Należy Ci się pełna wysokość odszkodowania. Ubezpieczyciele często nigdy nie wypłacają odpowiednio wysokich odszkodowań. Analiza dokumentów jest bezpłatna.

  Dowiedz się więcej
  ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY

  Twój bliski zmarł w wyniku wypadku komunikacyjnego lub innego ? Należy Ci się wysokie odszkodowanie.

  Dowiedz się więcej
  ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
  To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
  Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.
  ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
  To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
  Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.