Dopłata do odszkodowania Warmińsko-mazurskie | Olsztyn, Elbląg

NA CZYM TO POLEGA DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA?

Jeśli w ciągu 3 ostatnich lat miałeś kolizję samochodową z OC na terenie miast w województwie warmińsko-mazurskim– to ubezpieczyciel na pewno zaniżył Twoje odszkodowanie. W tej sytuacji najlepiej udać się do naszej firmy, aby uzyskać  przysługujące Ci dodatkowe środki. Zaniżenia, które wyrównujemy wynoszą czasem nawet drugie tyle ile pierwotnie wypłacił ubezpieczyciel – tj. nawet o 100% wartości odszkodowania. Wyrównanie przyjmuje postać dopłaty do odszkodowania. Dopłata polega na tym, że klient nie musi czekać na zakończenie sprawy w sądzie, a otrzymuje od razu (w ciągu 14 dni) pieniądze na swoje konto bankowe. Klient nie musi się martwić o opłaty sądowe ani zaliczki na biegłego sądowego. Koszty te zostaną wyłożone przez naszą firmę, a klient otrzyma po podpisaniu z nami umowy od razu wartość zaniżenia odszkodowania, którą powinien otrzymać od ubezpieczyciela.

Działamy w miastach takich jak: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Iława, Ostróda, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo

  PROCEDURA UZYSKANIA DOPŁATY – W 3 KROKACH

   

  Współpraca i uzyskanie dopłaty może obyć się całkowicie bez wizyty w biurze. Wszystko jest przeprowadzane zdalnie, szybko i sprawnie.

  NA CZYM TO POLEGA ?

   

  Jeśli w ciągu 3 ostatnich lat miałeś kolizję samochodową z OC – to ubezpieczyciel na pewno zaniżył Twoje odszkodowanie. W tej sytuacji najlepiej udać się do naszej firmy, aby uzyskać przysługujące Ci dodatkowe środki. Zaniżenia, które wyrównujemy wynoszą czasem nawet drugie tyle ile pierwotnie wypłacił ubezpieczyciel – tj. nawet o 100% wartości odszkodowania. Wyrównanie przyjmuje postać dopłaty do odszkodowania. Dopłata polega na tym, że klient nie musi czekać na zakończenie sprawy w sądzie, a otrzymuje od razu (w ciągu 14 dni) pieniądze na swoje konto bankowe. Klient nie musi się martwić o opłaty sądowe ani zaliczki na biegłego sądowego. Koszty te zostaną wyłożone przez naszą firmę, a klient otrzyma po podpisaniu z nami umowy od razu wartość zaniżenia odszkodowania, którą powinien otrzymać od ubezpieczyciela.

  DOPŁATA ZA NAPRAWĘ POJAZDU DO ODSZKODOWANIA Z OC SPRAWCY

   

  Dopłata do odszkodowania za naprawę (uszkodzony samochód) / utratę pojazdu.

  Odszkodowanie za naprawę samochodu wymaga ustalenia rzeczywistej wartości kosztów, które muszą być poniesione przez poszkodowanego w celu przywrócenia pojazdu do stanu przed zdarzeniem.

  Wynika to z zasady wyrażoną w art. 363 KC – tj. zasadą pełnego odszkodowania, szkoda powinna zostać całkowicie naprawiona.

  Nie ma przy tym znaczenia co poszkodowany zrobił z uszkodzonym pojazdem. Tzn. może naprawić lub sprzedać pojazd na rzecz osoby trzeciej.

  W ponad 90% przypadków kosztorysy wykonane przez ubezpieczycieli są zaniżone.

  Dopłata do odszkodowania – Kraków i okolice

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (art. 363 KC) poszkodowanemu należy się odszkodowanie, którego wartość jest równa poniesionej szkodzie. W praktyce oznacza to, że odszkodowanie z OC sprawcy kolizji powinno w całości pokryć koszty naprawy poszkodowanego pojazdu. Celowo używamy określenia powinno, ponieważ w wielu przypadkach towarzystwa ubezpieczeniowe uchylają się od wypłaty odszkodowania w należnej wysokości. Zaniżone odszkodowanie to w szczególności, ale nie wyłącznie problem właścicieli pojazdów używanych. Bardzo często zaniżone odszkodowanie OC oferowane jest również poszkodowanym korzystającym z tzw. szybkich sposobów zgłaszania szkody. Krótka rozmowa telefoniczna, przesłanie zdjęć uszkodzonego pojazdu mailem – na tej podstawie towarzystwa ubezpieczeniowe szacują wysokość szkody, a poszkodowani w rozmowie telefonicznej są dodatkowo informowani, że po oględzinach mobilnego rzeczoznawcy może się okazać, że wartość odszkodowania będzie niższa, bo kosztorys opierający się na oględzinach zdjęć jest opracowywany na „korzyść” poszkodowanego. Jak zachować się w takiej sytuacji?

  Wielu kierowców zgadza się na warunki dyktowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe, nie wiedząc o tym, że odzyskiwanie odszkodowań OC to już regularna usługa świadczona przez wyspecjalizowane firmy – takie jak nasza – na rzecz właścicieli poszkodowanych pojazdów. Oczywiście dokup odszkodowania OC to nie jedyna droga. Zawsze możemy zarządzać bezgotówkowej naprawy pojazdu – w takim przypadku najlepiej skorzystać z usług ASO, choć w przypadku starszych pojazdów może się to wiązać z orzeczeniem szkody całkowitej i wypłaty odszkodowania w wysokości ceny rynkowej pojazdu na dzień zdarzenia. Chcąc tego uniknąć warto poddać kosztorys naprawy weryfikacji, a w razie zaistnienia podstaw do dalszych roszczeń zlecić odzyskanie odszkodowania doświadczonej firmie.

  Dlaczego odkup odszkodowań OC? – Kraków i okolice

  Odzyskiwanie odszkodowań OC to żmudny i często długotrwały proces. Aby zapewnić naszym Klientom warunki do szybkiej naprawy pojazdu oferujemy przede wszystkim odkup odszkodowań, w ramach którego de facto odkupujemy prawo do roszczeń względem towarzystwa ubezpieczeniowego. Dzięki temu kierowca poszkodowany w zdarzeniu drogowym może od razu zlecić naprawę uszkodzonego pojazdu, nie czekając na wypłatę należnego odszkodowania w pełnej kwocie od towarzystwa ubezpieczeniowego.

  To samo dotyczy sytuacji, w której pojazd został już naprawiony, a poszkodowany dysponuje rachunkami i/lub fakturami dokumentującymi wyższy koszt naprawy niż przyznane odszkodowanie OC. W sytuacji, w której zaniżone odszkodowanie OC zostało wypłacone i wydatkowane przez właściciela pojazdu na naprawę, również możemy ubiegać się o dopłaty do odszkodowań. W tym przypadku, biorąc pod uwagę czasochłonność procesów również oferujemy Państwu możliwość odkupu odszkodowania, zapewniając wypłatę różnicy pomiędzy wypłaconym odszkodowaniem, a faktyczną wysokością szkody.

  Co ważne, faktyczna wysokość szkody nie zawsze jest tożsama z kwotą na rachunku lub fakturze. Może to wynikać z równoczesnego wykonania dodatkowych usług mechanicznych, które nie były niezbędne do usunięcia szkód powstałych w wyniku zdarzenia. W takich przypadkach zawsze Państwa informujemy o faktycznej wysokości szkody i ewentualnym prawie do roszczenia względem towarzystwa ubezpieczeniowego.

  Odkup odszkodowań OC – Kraków i okolice

  Do współpracy zapraszamy klientów z całej Małopolski, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Kraków i okolic. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie uzyskania dopłaty do odszkodowań z OC sprawcy kolizji. Działając jako skup odszkodowań OC oferujemy odkup odszkodowania OC w zamian za wypłatę gotówki. Wartość szkody szacują dla nas wykwalifikowani i doświadczeni rzeczoznawcy, dzięki którym możecie Państwo zweryfikować wysokość należnego odszkodowania z tytułu zdarzenia drogowego. Co ważne, przeprowadzona przez naszych rzeczoznawców analiza jest bezpłatna i niezobowiązująca. To pozwala na wybór najkorzystniejszej opcji naprawy uszkodzonego pojazdu.

  W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zasad współpracy z marką Odszkodowania cars zapraszamy do kontaktu. Wszystkie dane kontaktowe wraz z formularzem kontaktowym znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt

  ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
  To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
  Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.
  ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
  To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
  Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.