Dopłata do odszkodowania Kraków

Poszukujesz w Krakowie firmy, która odkupi szkodę ?

Jeśli w ciągu 3 ostatnich lat miałeś kolizję samochodową OC/AC na terenie miasta Krakowa lub innego miasta z województwa małopolskiego – to ubezpieczyciel na pewno zaniżył Twoje odszkodowanie. W tej sytuacji najlepiej udać się do naszej firmy, aby uzyskać  przysługujące Ci dodatkowe środki. Zaniżenia, które wyrównujemy wynoszą czasem nawet drugie tyle ile pierwotnie wypłacił ubezpieczyciel – tj. nawet 100% pierwotnej wartości odszkodowania. Wyrównanie przyjmuje postać dopłaty do odszkodowania. Dopłata polega na tym, że klient nie musi czekać na zakończenie sprawy w sądzie, a otrzymuje od razu (w ciągu 14 dni) pieniądze na swoje konto bankowe. Klient nie musi się martwić o opłaty sądowe ani zaliczki na biegłego sądowego. Koszty te zostaną wyłożone przez naszą firmę, a klient otrzyma po podpisaniu z nami umowy od razu wartość zaniżenia odszkodowania, którą powinien otrzymać od ubezpieczyciela.

Działamy w miastach takich jak: Kraków, Tarnów, Bochnia, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Wieliczka, Zakopane, Nowy Targ, Olkusz, Krynica-Zdrój, Wadowice, Limanowa, Rabka – Zdrój

  PROCEDURA UZYSKANIA DOPŁATY – W 3 KROKACH

   

  Współpraca i uzyskanie dopłaty może obyć się całkowicie bez wizyty w biurze. Wszystko jest przeprowadzane zdalnie, szybko i sprawnie.

  DOPŁATA ZA NAPRAWĘ POJAZDU DO ODSZKODOWANIA Z OC SPRAWCY

   

  O naszej firmie – dopłaty do odszkodowań Kraków

  Nasi klienci i kontrahenci od lat potwierdzają swoją odpowiedzialność za najwyższa jakość świadczonych usług jeśli mowa o Dopłata do odszkodowania w Krakowie. Staramy się dostarczać naszym klientom jak najskuteczniejsze rozwiązania jeśli chodzi o odkup odszkodowania. Nasza siedziba mieści się niedaleko miasta Kraków. Jeśli szukasz dobrego rozwiązania z zakresu prawa odszkodowań, to najlepszy wybór w Krakowie to dopłata do odszkodowania z nami. Jesteśmy najlepsi na rynku dopłat do odszkodowań w Krakowie. Koncentrujemy się na jakości i efektywności, produktywności, zawsze kiedy realizujemy zadania z zakresu odkupu odszkodowań dla naszych klientów. Oferujemy najwyższe dopłaty do odszkodowań w Krakowie. Bierzemy odpowiedzialność za nasze transakcje i wspólne cele. To dzięki Waszemu zainteresowaniu, kreatywności oraz inicjatywie możemy cieszyć się wieloma sukcesami w branży odszkodowań. Dlatego jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży odkupu odszkodowań, najlepiej skontaktować się z nami.

  Dopłata do odszkodowania za naprawę (uszkodzony samochód) / utratę pojazdu.

  Odszkodowanie za naprawę samochodu wymaga ustalenia rzeczywistej wartości kosztów, które muszą być poniesione przez poszkodowanego w celu przywrócenia pojazdu do stanu przed zdarzeniem.

  Wynika to z zasady wyrażonej w art. 363 KC – tj. zasada pełnego odszkodowania, szkoda powinna zostać całkowicie naprawiona.

  Nie ma przy tym znaczenia co poszkodowany zrobił z uszkodzonym pojazdem. Tzn. może naprawić lub sprzedać pojazd na rzecz osoby trzeciej.

  Zaniżone odszkodowanie w Krakowie?

  Kolizja drogowa zawsze jest stresująca i nieprzyjemna. Kwoty odszkodowań za szkody powstałe w wyniku wypadku czy kolizji w Krakowie oraz wielu innych miastach są szacowane przez ubezpieczycieli na niekorzyść klienta. Są dwie możliwości: możesz skierować sprawę do sądu, aby wyrazić swoje niezadowolenie lub polecamy sprawdzić nasze usługi, w celu uzyskania dopłaty szybko, bez problemów i bez ryzyka. Zobacz co oferujemy w kwestii dopłat do zaniżonych cen odszkodowań.

  Po kolizji każdy kierowca, który został poszkodowany, chce otrzymać odszkodowanie. Często jest tak, że pieniądze zwrócone przez firmy ubezpieczającej są zbyt małe i nie wystarczają na naprawę samochodu. W takim przypadku możesz żądać dodatkowej gotówki czyli ubiegać się o wyższe odszkodowanie. Specjaliści zajmujący się dopłatami do zaniżonych odszkodowań analizują wymagane dokumenty, a także określają prawidłową wysokość szkody. Każda osoba, która jest niezadowolona z wypłaconego odszkodowania, powinna ubiegać się o dopłatę do odszkodowania z OC. Nie jesteś zobligowany do podawania powodów ubezpieczycielowi, po prostu zgłoś się do nas, a uzyskamy wyższą kwotę. Prawie zawsze o dopłatę ubiegają się osoby, które otrzymały mniejszą kwotę niż ta, jaka jest konieczna do opłacenia mechanika (naprawy pojazdu) albo pokrycia innych kosztów. Poszkodowany może ubiegać się o odszkodowanie, nawet jeśli samochód został po szkodzie sprzedany. Nieważne też, czy był posiadaczem czy właścicielem samochodu w trakcie wypadku, wszystko zależy od sytuacji i wymaga naszej analizy. Zgłoś się do nas, a zajmiemy się Twoją sprawą.

  Wywalczenie odszkodowania od ubezpieczyciela jest żmudne i czasem pochłania dużo czasu. W celu zagwarantowania warunków do błyskawicznej naprawy samochodu, proponujemy naszą firmę – skup odszkodowań. Daje to wiele korzyści, m.in. natychmiastową uzyskanie dodatkowych pieniędzy do zaniżonego odszkodowania. Pomija to to wymóg ponownych prób kontaktowania się z ubezpieczycielem i negocjowania kwoty odszkodowania. Nie jesteś zmuszony do uczestniczenia w rozprawach sądowych. Nasza firma przejmie na siebie wszystkie obowiązki i kłopoty związane z prowadzeniem sprawy.

  W ponad 90% przypadków kosztorysy wykonane przez ubezpieczycieli są zaniżone.

  Dopłata do odszkodowania – Kraków i okolice

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (art. 363 KC) poszkodowanemu należy się odszkodowanie, którego wartość jest równa poniesionej szkodzie. W praktyce oznacza to, że odszkodowanie z OC sprawcy kolizji powinno w całości pokryć koszty naprawy poszkodowanego pojazdu. Celowo używamy określenia powinno, ponieważ w wielu przypadkach towarzystwa ubezpieczeniowe uchylają się od wypłaty odszkodowania w należnej wysokości. Zaniżone odszkodowanie to w szczególności, ale nie wyłącznie problem właścicieli pojazdów używanych. Bardzo często zaniżone odszkodowanie OC oferowane jest również poszkodowanym korzystającym z tzw. szybkich sposobów zgłaszania szkody. Krótka rozmowa telefoniczna, przesłanie zdjęć uszkodzonego pojazdu poprzez e-mail – na tej podstawie towarzystwa ubezpieczeniowe szacują wysokość szkody, a poszkodowani w rozmowie telefonicznej są dodatkowo informowani, że po oględzinach mobilnego rzeczoznawcy może się okazać, że wartość odszkodowania będzie niższa, bo kosztorys opierający się na oględzinach zdjęć jest opracowywany na „korzyść” poszkodowanego. Jak zachować się w takiej sytuacji?

  Wielu kierowców zgadza się na warunki dyktowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe, nie wiedząc o tym, że odzyskiwanie odszkodowań OC to już regularna usługa świadczona przez wyspecjalizowane firmy – takie jak nasza – na rzecz właścicieli poszkodowanych pojazdów. Oczywiście dokup odszkodowania OC to nie jedyna droga. Zawsze możemy zażądać bezgotówkowej naprawy pojazdu – w takim przypadku najlepiej skorzystać z usług ASO, choć w przypadku starszych pojazdów może się to wiązać z orzeczeniem szkody całkowitej i wypłaty odszkodowania w wysokości ceny rynkowej pojazdu na dzień zdarzenia. Chcąc tego uniknąć warto poddać kosztorys naprawy weryfikacji, a w razie zaistnienia podstaw do dalszych roszczeń zlecić odzyskanie odszkodowania doświadczonej firmie takiej jak nasza.

  Dlaczego odkup odszkodowań OC? – Kraków i okolice

  Odzyskiwanie odszkodowań OC to żmudny i często długotrwały proces. Aby zapewnić naszym Klientom warunki do szybkiej naprawy pojazdu oferujemy przede wszystkim odkup odszkodowań, w ramach którego de facto odkupujemy prawo do roszczeń względem towarzystwa ubezpieczeniowego. Dzięki temu kierowca poszkodowany w zdarzeniu drogowym może od razu zlecić naprawę uszkodzonego pojazdu, nie czekając na wypłatę należnego odszkodowania w pełnej kwocie przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

  To samo dotyczy sytuacji, w której pojazd został już naprawiony, a poszkodowany dysponuje rachunkami i/lub fakturami dokumentującymi wyższy koszt naprawy niż przyznane odszkodowanie OC. W sytuacji, w której zaniżone odszkodowanie OC zostało wypłacone i wydatkowane przez właściciela pojazdu na naprawę, również możemy ubiegać się o dopłaty do odszkodowań. W tym przypadku, biorąc pod uwagę czasochłonność procesów sądowych również oferujemy Państwu możliwość odkupu odszkodowania, zapewniając wypłatę różnicy pomiędzy wypłaconym odszkodowaniem, a faktyczną wysokością szkody.

  Co ważne, faktyczna wysokość szkody nie zawsze jest tożsama z kwotą na rachunku lub fakturze. Może to wynikać z równoczesnego wykonania dodatkowych usług mechanicznych, które nie były niezbędne do usunięcia szkód powstałych w wyniku zdarzenia. W takich przypadkach zawsze Państwa informujemy o faktycznej wysokości szkody i ewentualnym prawie do roszczenia względem towarzystwa ubezpieczeniowego.

  Odkup odszkodowań OC – Kraków i okolice

  Do współpracy zapraszamy klientów z całej Małopolski, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Kraków i okolic. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie uzyskania dopłaty do odszkodowań z OC sprawcy kolizji. Działając poprzez skup odszkodowań OC oferujemy odkup odszkodowania OC w zamian za wypłatę gotówki w atrakcyjnym terminie. Wartość szkody szacują dla nas wykwalifikowani i doświadczeni rzeczoznawcy, dzięki którym możecie Państwo zweryfikować wysokość należnego odszkodowania z tytułu zdarzenia drogowego. Co ważne, przeprowadzona przez naszych rzeczoznawców analiza jest bezpłatna i niezobowiązująca. To pozwala na wybór najkorzystniejszej opcji naprawy uszkodzonego pojazdu.

  Załatwiamy dopłaty do odszkodowań przez odkup roszczeń wobec ubezpieczyciela. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ:

  Nasi fachowcy wstępnie przeanalizują każdą sprawę w krótkim czasie wysyłamy ofertę dopłaty do odszkodowania OC. Naszą zaletą jest też szybka wypłata funduszy (dopłaty do odszkodowania).

  Dopłaty do zaniżonych odszkodowań w Krakowie

  Teren naszej działalności to zarówno Kraków, Małopolska jak również cały obszar Polski.

  Co oferujemy?

  • dopłata do odszkodowania (szybka wypłata “z góry” w atrakcyjnym terminie)
  • ocena odszkodowania (oszacowanie zaniżenia)
  • odkupienie odszkodowania (poprzez dopłatę do odszkodowania)

  Zadzwoń 797 950 034 lub wyślij e-mail: biuro@odszkodowania-cars.pl
  Pracujemy pon-pt
  w godzinach od 8 do 17

  Pracujemy dla naszych kontrahentów ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich dotychczasowymi potrzebami, jesteśmy dostępni pod lokalnymi numerami telefonów w godzinach od 8:00 do 17:00 w dni robocze.

  ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
  To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
  Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.
  ZANIM WYJDZIESZ - ZADZWOŃ
  To nic nie kosztuje, a możesz tylko zyskać!
  Wycenimy Twoją szkodę i sprawdzimy ile jeszcze możesz odzyskać odszkodowania.